Kongre Merkezi :

Kemik Eklem 2021 Kongresi 13 – 16 Ekim 2021 tarihlerinde la Blanche Island Otel’de gerçekleştirilecektir.

Kongrenin Dili :

Kongre’nin resmi dili Türkçe ve İngilizce’dir.

Katılım Sertifikası :

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Davet Mektubu :

Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Sergi Alanları :

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla La Blanche Island Otel’de geniş bir alan ayırılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

Sunu Teslim & Kontrol Odası :

Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmak istenildiği taktirde salon içinde bulunan teknik masaya bilgi verilmesi gerekmektedir. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir.

Bildiri Gönderimi :

Bildiriler Online Bildiri Modülü (www.kemikeklem.com) kullanılarak online olarak gönderilecektir. Özetler gönderildiği şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Posterler :

Sözel bildiri olarak seçilmeyen klinik çalışmalar e-poster şeklinde sisteme yüklenecek ve katılımcılar tarafından kongre süresince izlenebilecektir.